EKOLO Test & Fest 2018

Největší pražská prodejna elektrokol – ekolo.cz –  připravuje na víkend 19.-20. května nultý ročník akce, kde si každý zájemce bude moci zdarma v reálných podmínkách otestovat nejnovější elektrokola dostupná na trhu. 

Pod názvem EKOLO TEST & FEST bude v areálu Business centrum Zálesí, který se nalézá přímo naproti známé pražské Thomayerově nemocnici, k dispozici několik desítek testovacích elektrokol od nejdůležitějších českých i světových výrobců.

Bude jednat o 20 značek:  4EVER, Agogs, Apache, Crussis, Cube, Galaxy, Gepida, Ghost, Giant / LIV, GoCycle, Kellys, KTM, Leader Fox, Lovelec, Moustache, Rock Machine, Specialized, Stevens a Totem.

 

K detailnímu otestování budou dostupné především kolekce elektrokol roku 2018, případně výrobci nabídnou starší akční modely.

Organizátor festivalu připravil pro návštěvníky atraktivní testovací dráhy – pro elektrické MTB kola okruh s délkou 2200m s převýšením 85 metrů a s prudkými stoupáními v přilehlém Michelském lese, na kterém budu techniku jízdy v terénu představovat známí  a profesionální jezdci. Pro trekingová a městská kola budou vyznačeny okruhy v rámci uzavřeného areálu bez automobilové dopravy s převýšením 2-10% pro dokonalé vyzkoušení funkce elektro-pohonu.

Celodenní program na centrálním pódiu představí jednotlivé značky elektrokol a jejich specifika. Těším se na vyprávění známých osobností, které jezdí na elektrokolech, na informace o trhu s elektrokoly a o školení bezpečné jízdy. Chutné občerstvení zajistí značkový food-track a o nápoje se postará ideální osvěžení pro elektro-cyklisty – značka Birell.

Vstup na víkendový festival bude pro návštěvníky zdarma, v sobotu od 10:00 do 19:00 a v neděli od 10:00 do 17:00 hodin.  Areál se nachází jen 1 zastávku autobusem od Metra „C“ Kačerov a proto doporučujeme nechat automobil tentokrát doma. K zapůjčení elektrokol se bude nutné u testovacích stánků prokázat platným průkazem totožnosti, podepsat testovací protokol a dosáhnout min. 18 let věku.

Většina značek nabídne prostřednictvím ekolo.cz v průběhu akce možnost nákupu vybraných modelů elektrokol se zajímavým cenovým zvýhodněním.

Akce se koná pod patronátem městské části Praha 4 a jejími mediálními partnery jsou: Bike Action Media s časopisem Electric Bike Action magazine a Médiář – server o retailu.

Partnery cateringu jsou značky BonaVita, Kofola a Birell.

Ve spolupráci s
Kudyznudy.cz - tipy na výlet