Program na pódiu

Na hlavním pódiu EBIKE FESTu 2019 bude živo!

Oba víkendové dny zde zaplní hlavně prezentace novinek z oblasti elektrokol, o které se postarají zástupci značek prezentujících se na EBIKE FESTu v diskusi s famózní Lucií Bláhovou.

Celou sobotu se těšte na Show s názvem EBIKE škola. Budeme naživo testovat Cyklo AirBagy, dozvítes e aktuality  se o plánech Prahy v oblasti dopravy na kole, o závodech na elektrokolech a partneři Festivalu si přivedou zajímavé hosty.

Sobota 18.5.2019

10:00 – Slavnostní zahájení Festivalu - Lucie & Jakub

10:30 – Prezentace modelů - Apache Elektrokola

10:45 – Prezentace modelů - Leader Fox

11:00 – Prezentace modelů - AGOGS

11:15 – EBIKE Škola - Live Show Ondry & Damiána & EB Action

11:45 – Cyklo generel - Praha 4 + Auto*Mat a redakce Prahou na kole

12:15 – Prezentace modelů - Lovelec

12:30 – Prezentace modelů - BMC Switzerland

12:45 – Časopis Electric Bike Action a hosté 

13:00 – EBIKE Škola - Live Show Ondry & Damiána & EB Action  

13:30 –Prezentace modelů - Gepida

13:45 – Služby k ekolům - Pojištění a Asistence k elektrokolu

14:00 – CykloAirbag Hovdingživá "ukázka nehody"

14:15 – Prezentace modelů - Kellys

14:30 – Prezentace modelů - 4EVER a Conway

14:45 – Prezentace modelů - Giant a Liv

15:00 – EBIKE Škola - Live Show Ondry & Damiána & EB Action

15:30 – Prezentace modelů - Rock Machine

15:45 – Prezentace modelů - BH Bikes a Bulls

16:00 – Prezentace modelů - Orbea

16:15 – Prezentace modelů Cube a Trek

16:30 – Prezentace modelů - MTF

16:45 – Prezentace modelů - KTM

17:00 – Služby k e-kolům - Pojištění a Asistence k elektrokolu

17:15 – Prezentace modelů - EasyBike

17:30 – EBIKE Škola - Live Show Ondry & Damiána & EB Action

Neděle 19.5.2019

10:00 – Zahájení druhého dne

10:15 – Služby k e-kolům - Pojištění a Asistence k elektrokolu

10:30 – Prezentace modelů - Gepida

10:45 – Prezentace modelů - KTM

11:00 – Prezentace modelů - 4EVER a Conway

11:15 – Prezentace modelů - AGOGS

11:30  – Časopis Electric Bike Action a hosté 

11:45 – Prezentace modelů Cube a Trek

12:00 – Prezentace modelů - Rock Machine

12:15 – Prezentace modelů - Kellys

12:30 – Prezentace modelů - MTF

12:45 – Prezentace modelů - Giant a Liv

13:00 – Závody na elektrokolech - Zdeněk Dokoupil

13:30 – Prezentace modelů - Apache Elektrokola

13:45 – Prezentace služby  - Freebike.cz

14:00 – CykloAirbag Hovdingživá "ukázka nehody"

14:15  Prezentace modelů - Lovelec

14:30 – Prezentace modelů - Leader Fox

14:45 – Prezentace modelů - BMC Switzerland

15:00 – Časopis Electric Bike Action a hosté  

15:30 – Prezentace modelů - EasyBike

15:45 – Prezentace modelů - Orbea

16:00 – Prezentace modelů - BH Bikes a Bulls